Home » Αυτοδιοίκηση » Τα ονόματα των υποψηφίων της «Ανεξάρτητης Δημοτικής Κίνησης» του Φώτη Μελά
Τα ονόματα των υποψηφίων της «Ανεξάρτητης Δημοτικής Κίνησης» του Φώτη Μελά

Τα ονόματα των υποψηφίων της «Ανεξάρτητης Δημοτικής Κίνησης» του Φώτη Μελά

Νέα δυναμική και εγγύηση για το μέλλον της Πόλης μας αποπνέει το ψηφοδέλτιο που κατέθεσε ο επικεφαλής της Ανεξάρτητης Δημοτικής Κίνησης Κερατσινίου – Δραπετσώνας κ.Φώτης Μελάς.

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Εκλογικής Περιφέρειας Κερατσινίου

 

(Μέχρι τρεις (3) σταυρούς προτίμησης)

 

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΑΡΝΑΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΑΡΩΝΗ – ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΑΣΙΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

 

ΒΙΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΒΛΑΜΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΒΛΑΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΒΟΪΚΟΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΡΟΛΑΝΤ

 

ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΔΑΓΛΑΡΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΕΡΜΗ

 

ΔΑΛΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

ΔΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

ΕΦΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΖΙΟΥΤΟΥ ΜΑΡΓΕΤΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ

 

ΚΑΜΠΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΚΑΡΔΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗ

 

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ

 

ΚΙΟΣΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΕΔΕΛΤΣΟΥ

 

ΚΟΡΟΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

 

ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΟΥΛΙΖΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

ΚΟΥΤΣΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΚΡΑΛΛΗ – ΣΑΛΠΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

 

ΚΩΒΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

 

ΛΑΓΩΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΛΑΖΑΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΜΕΛΑ – ΨΑΡΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΜΕΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

ΜΠΑΪΡΑΜΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΛΗ) ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

 

ΜΠΑΞΕΒΑΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΜΠΙΛΛΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

 

ΜΠΡΟΥΤΖΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΞΥΜΗΤΗΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΟΘΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ

 

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΠΑΡΑΒΑΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΣΑΜΠΑΤΗ

 

ΠΑΧΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

 

ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΡΟΒΙΘΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

 

ΣΑΛΙΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΣΕΡΕΠΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΣΤΑΜΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ.

 

ΤΣΙΓΑΡΙΔΗΣ ΕΥΡΥΒΙΑΔΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΥΦΑΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

 

ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗ

 

ΧΑΛΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΧΑΛΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ) ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΧΑΜΗΛΟΘΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΧΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΥ

 

ΧΟΝΔΡΟΚΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΡΑΚΟΥΛΗ

 

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

Λοιπών Εκλογικών Περιφερειών

 

(Μέχρι ένα (1) σταυρό προτίμησης)

 

ΓΙΟΒΑΝΙΔΗ ΝΙΚΗΔΩΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ)

 

ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ)

 

ΚΟΝΤΟΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ)

 

ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ)

 

ΜΑΪΛΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ)

 

ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΓΚΑΛΙΝΑ ΤΟΥΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ)

 

ΜΠΑΡΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ)

 

ΠΛΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΥ (ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ)

 

ΡΟΒΕΡΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ(ΤΣΙΜΠΟΥ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ)

 

ΣΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ)

 

ΦΑΤΣΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ)

 

ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ)

 

Υποψήφιοι Δημοτικής Κοινότητας Κερατσινίου

 

(Μέχρι δύο (2) σταυρούς προτίμησης)

 

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

 

ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΚΟΥΒΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΚΟΥΖΟΥΜΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

 

ΚΟΥΤΡΕΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

 

ΜΑΡΔΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

 

ΠΑΠΑ ΜΑΡΓΕΤΤΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΡΗΦΟΥΝΑ-ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

ΣΒΑΡΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΨΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιοι Τοπικής Κοινότητας Δραπετσώνας

 

(Μέχρι ένα (1) σταυρό προτίμησης)

 

ΒΕΡΥΚΟΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΓΚΛΕΖΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΔΡΟΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

 

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

 

ΣΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

 

ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ – ΣΤΕΛΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ

 

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ

About kymaeditor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

one × 1 =