Όλα τα ονόματα του συνδυασμού «Λιμάνι της Αγωνίας»

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «Λιμάνι της Αγωνίας» όπου επικεφαλής είναι ο Θεόδωρος Δρίτσας παρουσιάστηκε το μεσημέρι της Τετάρτης. 

 

Παρουσιάζοντας το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού του «Το λιμάνι της αγωνίας- Πειραιάς η πόλη μας» ο κ. Δρίτσας σημείωσε ότι μέσα σε αυτό βρίσκονται άνθρωποι από την ιστορική διαδρομή του Πειραιά, προσθέτοντας ότι συμμετέχουν κατά 38% γυναίκες και κατά 35% νέοι άνθρωποι και για πρώτη φορά. Ειδική αναφορά έκανε στα ονόματα δύο υποψηφίων με μεγάλη αγωνιστική πορεία δεκαετιών. Την Ελευθερία Καβαρλίμη από το Παλαιό Φάληρο και τον Βαγγέλη Ταβουλάρη από τον Άγιο Δημήτριο.

 “Εμείς θα είμαστε και αύριο εδώ και δεν είμαστε συγκυριακοί”

Ο κ. Δρίτσας τόνισε ότι ο συνδυασμός του δεν υποτιμά τους Πειραιώτες και τις Πειραιώτισσες, δεν αισθάνεται ανασφάλεια και δεν έχει ανάγκη από τεχνικές, επικοινωνιακές εντυπώσεις. Επίσης, ανέφερε ότι δεν μπορεί να ξοδέψει αλόγιστα χρήματα που, άλλωστε, δεν τα έχει, υπογραμμίζοντας ότι η δύναμή τους δεν είναι το χρήμα ούτε οι μηχανισμοί εξουσίας, αλλά η ποιότητα και η προσφορά ανιδιοτελών ανθρώπων που δίνουν χωρίς να παίρνουν. «Εμείς θα είμαστε και αύριο εδώ και δεν είμαστε συγκυριακοί. Ξεκινάμε από πολύ μακριά και πάμε πολύ μακριά» συμπλήρωσε.

Αναλυτικά τα ονόματα

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2014

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΙΔΙΟΤΗΤΑ
1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
2 ΑΓΟΡΓΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
4 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΟΣ-ΜΕΛΟΣ ΤΟΠΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ,ΔΟΜΩΝ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ & ΚΙΝΗΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
5 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ
6 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ – ΜΕΛΟΣ ΔΟΜΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
7 ΒΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΕ
8 ΒΕΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΦΙΛΟΖΩΙΚΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
9 ΒΟΥΤΥΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΟΨΥΧΙΑΤΡΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ & ΕΡΕΥΝΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
10 ΓΑΒΑΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛ.ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
11 ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ-ΛΕΟΝΤΙΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
12 ΓΕΡΟΥΛΗ ΣΕΒΑΣΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
13 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ-ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
14 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
15 ΓΚΕΡΛΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡ. ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
16 ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΗΣ
17 ΓΛΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ- ΠΟΛΕΟΔΟΜΟΣ
18 ΓΩΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΜΕΝΕΡΓΑΤΗΣ ΟΛΠ-ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΛΙΜΕΝΕΡΓΑΤΩΝ ΟΛΠ
19 ΔΑΡΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
20 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΕΜΠΟΡΟΣ-ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
21 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
22 ΖΑΒΙΑΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ-ΦΥΣΙΑΤΡΟΣ
23 ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ
24 ΖΗΛΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ
25 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – ΚΟΝΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΜΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ ΔΗΚΚΙ
26 ΚΑΛΛΙΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΧΗΜΙΚΟΣ-ΕΚΔΟΤΗΣ
27 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
28 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ-ΔΙΕΤΘΥΝΤΗΣ Α’ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΜΕΤΑΞΑ
29 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
30 ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
31 ΚΙΜΠΙΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ-ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ-ΠΡ. ΕΝΩΣΗΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΓΟΝΕΩΝ Α’ ΔΙΑΜ
32 ΚΟΚΚΑΛΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ-ΦΟΡΟΤΕΧΝΙΚΟΣ-ΜΕΛΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΛΕΣΧΗΣ
33 ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ-ΜΕΛΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ
34 ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
35 ΚΟΥΤΣΙΟΜΠΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΙΚΑ- ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
36 ΚΥΖΗΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΔΑΚΤΟΡΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΟΙΚΟΝΟΚΙΑΣ
37 ΛΑΟΥΡΔΑ ΕΛΕΝΗ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
38 ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
39 ΛΙΑΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΟΤΕΧΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΟΣ
40 ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΥΝΤ. ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ- ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΕΝΩΣΗΣ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
41 ΜΑΡΚΟΖΑΝΕΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΙΩΝ ΜΕΛΕΤΩΝ
  42   ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣΤΡΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚ.’ΥΓΕΙΑ’-ΕΘΕΛΟΝΤΡΙΑ ΙΑΤΡΩΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
43 ΜΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ – ΠΟΛΕΟΔΟΜΟΣ
44 ΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
45 ΜΙΝΑΣΙΑΝ ΤΑΚΟΥΙΝ (ΚΟΥΙΝ) ΔΑΣΚΑΛΑ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
46 ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΟΣ-ΠΡ.ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΙΩΝΝΙΔΕΙΟΥ
47 ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟΣ-ΕΡΜΗΝΕΥΤΡΙΑ
48 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ-ΜΕΛΟΣ Δ.Σ.ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
49 ΝΤΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΠΑΘΟΛΟΓΟΣ -Δ/ΝΤΗΣ ΣΠΟΥΔΏΝ ΕΘΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
50 ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ
51 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ-Δ/ΝΤΗΣ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΥΤΙΣΤΙΚΏΝ ΠΑΙΔΙΏΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
52 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΣ-ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ
53 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ
54 ΠΑΠΑΠΟΛΥΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ
55 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ-ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΨΥΧΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
56 ΠΑΤΣΙΚΟΥ-ΒΑΡΚΑΡΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
57 ΠΕΝΤΟΤΗ ΖΩΗ ΠΡ.ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΥΠ. ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΑΙΓΑΙΟΥ
58 ΠΙΤΣΟΛΑΝΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΑΝΕΡΓΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΕΡΙΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
59 ΠΙΦΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΏΝ
60 ΠΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
61 ΠΟΤΗΡΗ ΜΑΡΟΥΣΑ ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
62 ΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΝΟΜΙΚΗΣ
63 ΠΡΟΣΑΛΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
64 ΡΙΖΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
65 ΣΑΡΙΚΑ ΧΡΥΣΙΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ
66 ΣΕΡΒΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ-ΜΕΛΟΣ ΔΟΜΩΝ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
67 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΟΣ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΕΛΜΕ ΠΕΙΡΑΙΑ
68 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΠΤΕΡΑΣ-ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ
69 ΣΟΥΚΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ-ΕΚΔΟΤΗΣ ‘ΠΕΙΡΑΪΚΗΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ’
70 ΣΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΣ ΕΣΥ
71 ΣΟΥΝΔΙΑ ΛΗΔΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ
72 ΣΤΑΘΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΔΗΜ.ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ-ΜΕΛΟΣ ΔΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ & ΟΜΟΣΠ.ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΩΡΩΠΟΥ
73 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΙΔΡΥΤΙΚΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΛΙΜΑΝΙΟΥ ΤΗΣ ΑΓΩΝΙΑΣ
74 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ-ΧΟΡΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ
75 ΣΤΡΑΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ- Τ.ΠΡΟΕΔΡΟΣ Α.Ο. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
76 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ 5ΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
77 ΤΖΑΝΕΤΟΥΛΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
78 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
79 ΤΣΙΓΚΑΡΙΔΑ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΣ-ΤΡΑΠ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
80 ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ – ΜΕΛΟΣ ΟΙΚΟΛΟΓΩΝ ΠΡΑΣΙΝΩΝ
81 ΤΣΙΤΣΙΛΙΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΑΤΡΟΣ ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΣ ΠΕΔΥ
82 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ-ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΛΠ-ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΡΙΑ
83 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
84 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ-ΜΕΛΟΣ ΟΙΚΟΛΟΓΩΝ ΠΡΑΣΙΝΩΝ
85 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
86 ΧΡΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΥΝΤ. ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ-ΜΕΛΟΣ  ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ ΛΕΥΚΑΣ
87 ΨΑΛΙΔΑΚΟΣ ΠΟΥΛΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Α΄ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

1 ΒΛΑΧΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΡΓΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ
2 ΓΚΙΤΖΙΑ ΜΑΡΙΑ (ΓΩΓΩ) ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
3 ΓΚΟΥΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΩΝ
4 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
5 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ
6 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ
8 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΤΗΣ-ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΗΣ
9 ΚΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
10 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΡΓΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
11 ΜΕΝΔΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΡΑΠ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
12 ΝΤΑΒΑΝΕΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
13 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ
 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Β΄ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΗΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ  2ΟΥ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
2 ΑΡΓΥΡΑΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ
3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -ΜΠΕΝΑΡΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΧΗΜΙΚΟΣ-ΕΘΕΛΟΝΤΡΙΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
4 ΚΑΝΤΙΩΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΚΤΙΒΙΣΤΗΣ ΤΗΣ ΛΟΑΤ
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ  ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
6 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΤΙΝΑ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΩΝ
7 ΠΑΙΝΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
9 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΠΗ ΤΡΑΠ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΕΤΑΝΑΣΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
10 ΠΟΥΛΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗΣ-ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΟΣ
11 ΣΑΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ
12 ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΗΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ  2ΟΥ ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Γ ΄ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

1 ΔΕΔΕΣ ΙΑΣΩΝ ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ-ΜΕΛΟΣ ΕΚΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ-ΕΞΩΡΑΪΣΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ Ν.ΦΑΛΗΡΟΥ
2 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
3 ΚΑΒΑΡΔΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
4 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΜΠΕΤΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
5 ΛΕΟΝΤΙΤΣΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ
6 ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗΣ
7 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
8 ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΝΔΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Δ΄ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

1 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2 ΑΘΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΝΤ/ΧΟΣ
3 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ-ΜΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑΣ ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
4 ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΝΕΡΓΟΣ-Τ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ
5 ΜΑΚΡΥΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΚΟΣ ΣΥΝΤ/ΧΟΣ
6 ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΥΝ/ΧΟΣ-ΜΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ
7 ΝΕΡΟΜΗΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
8 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΠΑΝ.ΑΘΗΝΩΝ- ΜΟΥΣΙΚΟΣ
9 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
10 ΡΕΝΙΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ
11 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΡΓΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ
12 ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΥ ΛΙΝΑ ΣΥΝ/ΧΟΣ-ΜΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ Ε ΄ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ 

1 ΖΕΥΓΟΛΑΤΑΚΟΣ ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
2 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
3 ΛΕΚΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
4 ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
5 ΜΑΣΤΟΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΜΠΟΡΟΣ
6 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
7 ΠΑΤΣΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
8 ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΟΛ.ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ
9 ΧΡΟΝΑ ΕΥΗ ΣΥΝΤ.ΤΡΑΠ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΜΕΛΟΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ ΛΕΥΚΑΣ

About kymaeditor

Check Also

Θερμαινόμενοι χώροι στον Δήμο Μοσχάτου-Ταύρου (22/1 – 28/1)

Με στόχο την προστασία των πολιτών και ιδιαίτερα των ευπαθών κοινωνικών ομάδων από το ψύχος …

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *